zoom_in

TEALIGHTY Z WOSKU PSZCZELEGO

24,50 zł
Brutto

Jeśli często sięgasz po świece typu tealight (zwane także podgrzewaczami) to warto zapoznać się z naszą ofertą tealightów z wosku pszczelego, które –  w przeciwieństwie do popularnych i wszechobecnych tealightów parafinowych – są w 100% naturalne i posiadają wiele właściwości zdrowotnych.

Skład: naturalny wosk pszczeli, bawełniany niebielony knot. Pakowane w eleganckie pudełko.

Do naszych świec nie dodajemy żadnych syntetycznych kompozycji zapachowych ani barwników, są one w 100% naturalne oraz wykonane ręcznie (z tego też względu poszczególne egzemplarze mogą się od siebie nieznacznie różnić). Nie stosujemy również dostępnych w sprzedaży gotowych knotów (najczęściej zagruntowanych parafiną), lecz sami powlekamy knoty woskami naturalnymi.

Dlaczego warto wybierać świece z wosku pszczelego?

● Świece z wosku pszczelego mają korzystny wpływ na układ oddechowy.

● Dają ciepłe światło oraz wyjątkowy aromat (połączenie zapachu miodu i propolisu, nie ma potrzeby ich wzbogacać olejkami eterycznymi).

● Spalanie wosku pszczelego produkuje dużą ilość jonów ujemnych – oczyszczają one powietrze z kurzu, pleśni, wirusów, bakterii i innych zanieczyszczeń odpowiedzialnych za wiele przypadków nadwrażliwości chemicznej.

● Eliminują promieniowanie elektromagnetyczne wytwarzane przez urządzenia elektryczne oraz neutralizują dym papierosowy.

● Działają odprężająco, uspokajająco, ułatwiają oddychanie, udrażniają zatoki, łagodzą katar i objawy astmatyczne.

20 Przedmioty

Powiązane produkty

TEALIGHTY SOJOWE

19,90 zł

Jeśli często sięgasz po świece typu tealight...