zoom_in

TEALIGHTY SOJOWE

19,90 zł
Brutto

Jeśli często sięgasz po świece typu tealight (zwane także podgrzewaczami) to warto zapoznać się z naszą ofertą tealightów sojowych, które –  w przeciwieństwie do popularnych i wszechobecnych tealightów parafinowych – są w 100% naturalne i znacznie bardziej wydajne.

Zapach
Ilość

Dostępne w wersji bezzapachowej oraz w dwóch wersjach zapachowych:

1. Tealighty sojowe o zapachu lawendy

Skład: naturalny ekologiczny wosk na bazie soi, naturalny olejek eteryczny (lawendowy), bawełniany niebielony knot. Pakowane w eleganckie pudełko.

Wspaniale nadają się do aromaterapii, naturalny olejek eteryczny z lawendy działa uspokajająco, odprężająco i relaksująco.

Do naszych świec nie dodajemy żadnych syntetycznych kompozycji zapachowych ani barwników, są one w 100% naturalne oraz wykonane ręcznie (z tego też względu poszczególne egzemplarze mogą się od siebie nieznacznie różnić). Nie stosujemy również dostępnych w sprzedaży gotowych knotów (najczęściej zagruntowanych parafiną), lecz sami powlekamy knoty woskami naturalnymi.

2. Tealighty sojowe o zapachu bergamotki i grejpfruta

Skład: naturalny ekologiczny wosk na bazie soi, naturalne olejki eteryczne (z bergamotki oraz grejpfrutowy), bawełniany niebielony knot. Pakowane w eleganckie pudełko.

Wspaniale nadają się do aromaterapii, naturalne olejki eteryczne z bergamotki i grejpfruta działają pobudzająco, wprowadzają pozytywny nastrój i napawają optymizmem.

Do naszych świec nie dodajemy żadnych syntetycznych kompozycji zapachowych ani barwników, są one w 100% naturalne oraz wykonane ręcznie (z tego też względu poszczególne egzemplarze mogą się od siebie nieznacznie różnić). Nie stosujemy również dostępnych w sprzedaży gotowych knotów (najczęściej zagruntowanych parafiną), lecz sami powlekamy knoty woskami naturalnymi.

Dlaczego warto wybierać świece wyrabiane z naturalnego wosku sojowego?

● Świece sojowe są nietoksyczne i bezpieczne dla zdrowia oraz dla środowiska naturalnego – w trakcie spalania wytwarzają 90% mniej sadzy niż świece parafinowe. Głównym czynnikiem powstawania sadzy jest ilość węgla w palonym materiale, a zawartość węgla w soi jest śladowa.

● Wosk użyty do ich wytworzenia jest biodegradowalny, nietoksyczny, tworzony z roślin niemodyfikowanych genetycznie, nie zawiera pestycydów ani herbicydów.

● Są bardziej wydajne niż typowe świece parafinowe – ich czas palenia jest średnio dwukrotnie dłuższy.

● Charakteryzują się piękną klasyczną barwą kości słoniowej.

● Plamy z wosku sojowego są bardzo łatwe do usunięcia – wystarczy zastosować wodę z mydłem, plamy na tkaninach są łatwo spieralne.

21 Przedmioty

Powiązane produkty