TEALIGHTY SOJOWE - LAWENDA (ZESTAW 6 SZT.) - W NACZYNKACH Z POLIWĘGLANU

21,00 zł
Brutto

Jeśli często sięgasz po świece typu tealight (zwane także podgrzewaczami) to warto zapoznać się z naszą ofertą tealightów sojowych. przeciwieństwie do popularnych i wszechobecnych tealightów parafinowych one w 100% naturalne i bardziej wydajne.

Ilość

help_outline Wyślij zapytanie

Do naszych świec nie dodajemy żadnych syntetycznych kompozycji zapachowych ani barwników, są one w 100% naturalne oraz wykonane ręcznie (z tego względu poszczególne egzemplarze mogą się od siebie nieznacznie różnić). Nie stosujemy również dostępnych w sprzedaży gotowych knotów (najczęściej zagruntowanych parafiną), lecz sami powlekamy knoty woskami naturalnymi.

Tealighty zalane są w naczynkach z poliwęglanu, które są przezroczyste i dzięki temu nie tłumią światła, tworzą przytulną atmosferę.

Skład: naturalny ekologiczny wosk na bazie soi, naturalny olejek eteryczny (lawendowy), bawełniany niebielony knot.

Wspaniale nadają się do aromaterapii, naturalny olejek eteryczny z lawendy działa uspokajająco, odprężająco i relaksująco.

Ekologiczny wosk na bazie soi ze względu na swoją delikatność charakteryzuje się naturalną tendencją do występowania łagodnych przebarwień, a czasem również „efektu zmrożenia” na powierzchni świecy. Nie wpływa to jednak w żaden sposób na funkcjonalność świecy. Postępowanie zgodnie z zasadami palenia świec pomaga ograniczyć ryzyko wystąpienia tego zjawiska.

Więcej o zaletach naturalnego wosku sojowego przeczytasz tutaj.

Podczas użytkowania świecy zawsze należy zachować ostrożność i przestrzegać zasad palenia świec.

6 Przedmioty

Powiązane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć