TEALIGHTY Z WOSKU PSZCZELEGO (ZESTAW 6 SZT.) - W NACZYNKACH Z POLIWĘGLANU

25,00 zł
Brutto

Jeśli często sięgasz po świece typu tealight (zwane także podgrzewaczami) to warto zapoznać się z naszą ofertą tealightów z wosku pszczelego. przeciwieństwie do popularnych i wszechobecnych tealightów parafinowych one w 100% naturalne i posiadają wiele właściwości zdrowotnych.

Ilość

help_outline Wyślij zapytanie

Do naszych świec nie dodajemy żadnych syntetycznych kompozycji zapachowych ani barwników, są one w 100% naturalne oraz wykonane ręcznie (z tego względu poszczególne egzemplarze mogą się od siebie nieznacznie różnić). Nie stosujemy również dostępnych w sprzedaży gotowych knotów (najczęściej zagruntowanych parafiną), lecz sami powlekamy knoty woskami naturalnymi.

Tealighty zalane są w naczynkach z poliwęglanu, które są przezroczyste i dzięki temu nie tłumią światła, tworzą przytulną atmosferę. W zestawie znajduje się 6 sztuk tealightów w rozmiarze klasycznym (na zdjęciu pierwszy od lewej).


Skład: naturalny wosk pszczeli, bawełniany niebielony knot.

Dlaczego warto wybierać świece z naturalnego wosku pszczelego?

Świece z wosku pszczelego mają korzystny wpływ na układ oddechowy.

Dają ciepłe światło oraz wyjątkowy aromat (połączenie zapachu miodu i propolisu, nie ma potrzeby ich wzbogacać olejkami eterycznymi).

Spalanie wosku pszczelego produkuje dużą ilość jonów ujemnych – oczyszczają one powietrze z kurzu, pleśni, wirusów, bakterii i innych zanieczyszczeń odpowiedzialnych za wiele przypadków nadwrażliwości chemicznej.

Eliminują promieniowanie elektromagnetyczne wytwarzane przez urządzenia elektryczne oraz neutralizują dym papierosowy.

Działają odprężająco, uspokajająco, ułatwiają oddychanie, udrażniają zatoki, łagodzą katar i objawy astmatyczne.

Podczas użytkowania świecy zawsze należy zachować ostrożność i przestrzegać zasad palenia świec.

7 Przedmioty

Powiązane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć