TEALIGHT SOJOWY CHOINKA – W NACZYNKACH Z POLIWĘGLANU

4,50 zł
Brutto

Jeśli często sięgasz po świece typu tealight (zwane także podgrzewaczami) to warto zapoznać się z naszą ofertą tealightów sojowych. przeciwieństwie do popularnych i wszechobecnych tealightów parafinowych one w 100% naturalne i bardziej wydajne.

Zapach
Ilość

help_outline Wyślij zapytanie

Do naszych świec nie dodajemy żadnych syntetycznych kompozycji zapachowych ani barwników, są one w 100% naturalne oraz wykonane ręcznie (z tego względu poszczególne egzemplarze mogą się od siebie nieznacznie różnić). Nie stosujemy również dostępnych w sprzedaży gotowych knotów (najczęściej zagruntowanych parafiną), lecz sami powlekamy knoty woskami naturalnymi.


Tealighty zalane są w uroczych naczynkach z poliwęglanu w kształcie CHOINKI - naczynka są przezroczyste i dzięki temu nie tłumią światła, tworzą przytulną atmosferę. 

Skład: naturalny ekologiczny wosk na bazie soi, naturalne olejki eteryczne (w zależności od wyboru wariantu zapachowego), bawełniany niebielony knot.

Wspaniale nadają się do aromaterapii.

Ekologiczny wosk na bazie soi ze względu na swoją delikatność charakteryzuje się naturalną tendencją do występowania łagodnych przebarwień, a czasem również „efektu zmrożenia” na powierzchni świecy. Nie wpływa to jednak w żaden sposób na funkcjonalność świecy. Postępowanie zgodnie z zasadami palenia świec pomaga ograniczyć ryzyko wystąpienia tego zjawiska.

Więcej o zaletach naturalnego wosku sojowego przeczytasz tutaj.

Podczas użytkowania świecy zawsze należy zachować ostrożność i przestrzegać zasad palenia świec.

7 Przedmioty

Powiązane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć